дивись.info

У ЄС очікують, що молодь та підприємці України будуть найбільше користуватися безвізом

У ЄС очікують, що молодь та підприємці України будуть найбільше користуватися безвізом

Прес-аташе представництва Європейського Союзу в Україні Давід Стулік очікує, що молодь та підприємці України будуть найбільше користуватися перевагами безвізового режиму.

Про це Стулік повідомив сьогодні під час прес-конференції в Києві, передає УНІАН.

«Найбільше людей з України їздили в ЄС для відпочинку, а друга група – це робочі ділові поїздки, відрядження», – заявив він.

«Коли подивитись на статистку, хто найбільше їздив, то 28% – це були підприємці, тобто бізнесмени, люди, що займаються бізнесом, на другому місці – студенти (18%)», – зауважив Стулік.

Читайте також: Коли запрацює безвіз і як ним скористатись (інфографіка)

«Я думаю, що однією з категорій, яка найбільше виграє від безвізового режиму – це малий та середній бізнес… Я думаю, що підприємці, середній клас найбільше цим режимом скористаються, бо отримають переваги, які пов’язані не тільки з безвізовим режимом, а також із зоною вільної торгівлі. Взаємна торгівля між ЄС та Україною зростає, тобто тут будуть посилюватися органічні зв’язки між Україною та Європою через бізнес-контакти», – додав прес-аташе.

«Сама європейська інтеграція починалася від економічної інтеграції і це дасть поштовх економічному зростанню Україні, набагато спросить українському бізнесу входження на європейські ринки», – переконаний Стулік.

Також він очкує конкуренції на ринку транспортних перевезень. «Міжнародні компанії, лоукости будуть заходити на український ринок, будуть конкурувати між собою, і можна буде поїхати за декілька десятків євро в Європу», – вважає він.

«Я думаю, буде перспектива зростання категорій людей, які будуть їздити в ЄС, але найбільше безвізовим режимом скористаються підприємці та молодь», – резюмував Стулік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.