дивись.info

Порошенко затвердив програму співробітництва України з НАТО на 2017 рік

Порошенко затвердив програму співробітництва України з НАТО на 2017 рік

Президент Петро Порошенко затвердив Річну національну програму співробітництва під егідою Комісії Україна – НАТО на 2017 рік.

Відповідний указ №103/2017 він підписав 8 квітня, повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначено, що програма на 2017 рік – суттєво оновлена і вдосконалена.

«Документ підготовлений відповідно до нового порядку розробки річних національних програм співробітництва України з НАТО (РНП) та оцінювання результатів їхнього виконання, який був затверджений президентом 7 грудня 2016 року», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що програма включає заходи з проведення реформ у всіх важливих сферах функціонування держави: від сектору безпеки й оборони до ключових соціально-політичних та правових реформ, боротьби з корупцією та децентралізації, а метою цих перетворень є наближення України до стандартів НАТО.

«РНП-2017 передбачає подальший розвиток політичного діалогу України з НАТО та нарощування всеохоплюючої практичної співпраці з Альянсом із залученням експертних, фінансових, матеріально-технічних та інших можливостей НАТО та держав-членів Організації задля посилення обороноздатності України та можливостей протидіяти триваючій російській агресії», – доповіли у відомстві.

За даними Адміністрації президента, програма також спрямована на виконання рішень, ухвалених за результатами засідання комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів 9 липня 2016 року у Варшаві, зокрема посилення підтримки нашої країни шляхом реалізації Комплексного пакету допомоги НАТО для України, у тому числі проектів у рамках відповідних Трастових фондів НАТО. Координацію роботи з виконання Річної національної програми покладено на Кабінет міністрів України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.