дивись.info

Львівські ректори помилково задекларували мільйонну заробітну плату

Львівські ректори помилково задекларували мільйонну заробітну плату

Ректор Львівського інституту економіки та туризму та ректор Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка припустилися помилок при заповненні декларацій про доходи, пише Zaxid.net.

Так, вони задекларували заробітну плату за 2016 рік у розмірі декількох мільйонів гривень.

Ректор Львівського інституту економіки та туризму Ігор Бочан вказав у декларації заробітну плату за 2016 рік у розмірі 21,9 мільйони гривень. Але це виявилося помилкою. За його словами, зарплата за попередній рік становила 219 тисяч 913 гривень 45 копійок.

«Не треба було вказувати копійок, доведеться вносити виправлення», – додав він.

Таку ж помилку зробив ректор Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка Ігор Пилатюк. У декларації він вказав зарплату за основним місцем роботи – 29 075 101 гривень, зарплату за сумісництвом – 8 644 878 гривень та пенсію – 9 033 758 гривень.

«Я подав декларацію у березні, потім поїхав у відрядження за кордон. Коли мені колеги розповіли про виявлену помилку, думав, що це такий першоквітневий жарт. Передивився ще раз декларацію, і зрозумів, що вказувати копійок не потрібно було. Моя зарплата як ректора склала понад 290 тис. грн. І всі вказані доходи мої і дружини – правдиві, якщо відкидати останні дві цифри», – прокоментував Ігор Пилатюк.

Також Ігор Пилатюк повідомив, що уже звернувся у Національне агентство з питань запобігання корупції і подав коректні дані. Найближчим часом виправлена декларація буде оприлюднена на сайті.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.