дивись.info

На Львівщині планують організувати симпозіум для німецького бізнесу

На Львівщині планують організувати симпозіум для німецького бізнесу

На Львівщині цьогоріч планують організувати симпозіум, на якому представникам німецького бізнесу продемонструють інвестиційні можливості регіону.

Про ці та інші напрямки українсько-німецької співпраці, зокрема в освітній та економічній галузі, говорили на зустрічі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського та представників Торгово-промислової палати м. Ерфурт (Тюрингія) у вівторок, 11 квітня.

Генеральний директор торгово-економічної палати у м. Ерфурт Геральд Груссер розповів про хороші відгуки про Львівщину як регіон для інвестування. Також наголосив на співробітництві Тюрингської торгово-промислової палати та навчальних закладів Львівщини на прикладі створення Німецько-Українського освітнього центру як структурного підрозділу Національного університету «Львівська Політехніка».

«Реалізація цього проекту вже триває та у подальшому має хороші перспективи розвитку. До речі, це новий проект такого типу, що сприяє також інтегруванню України в Європу», – резюмував він.

Зазначимо, Німецько-Український освітній центр створили у грудні минулого року у межах угоди між Торгово-промисловою палатою м. Ерфурт та Національним університетом «Львівська Політехніка» для співпраці в галузі освіти, проходження практики та забезпечення кваліфікованими кадрами. Основною його метою є удосконалення системи підготовки фахівців, задоволення потреб підприємств України, включаючи спільні українсько-німецькі підприємства.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.