дивись.info

На вулиці Пасічній облаштують парк «Сад Благовіщення»

На вулиці Пасічній облаштують парк «Сад Благовіщення»

На Великодні свята до храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, що на вулиці Пасічній, 83, львів’яни йтимуть святити паску вже новими вимощеними доріжками.

Цю частину робіт планують завершити у рамках будівництва парку «Сад Благовіщення». Про це повідомив депутат Львівської міської ради Богдан Гула.

За його словами, цей парк біля Церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці має стати культурним центром для мікрорайону вулиці Пасічної, де зараз такого немає. Тут має бути відпочинкова зона для мешканців, облаштують громадський простір, де у перспективі проводитимуть зустрічі, концерти».

З міського бюджету минулого року на проведення робіт виділили 500 тисяч гривень, цьогоріч виділять ще 900 тисяч гривень.

Замовником на виконання робіт виступає ЛКП «Зелений Львів». Зараз мостять доріжки, а потім проводитимуть благоустрій, висаджуватимуть дерева.

У парку буде дитячий і спортивний майданчики, а у його центрі фонтан. Фонтан уночі підсвічуватимуть. Встановлять лавочки. У майбутньому парк загородять, і на ніч закриватимуть.

Раніше на тому місці був пустир, і його вже мали намір віддати його під будівництво. Громада відвоювала, а згодом внесла у кадастр паркових зон.

Джерело: lvivrada.gov.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.