дивись.info

НАЗК проводить близько ста повних перевірок е-декларацій чиновників

НАЗК проводить близько ста повних перевірок е-декларацій чиновників

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проводить близько ста повних перевірок електронних декларацій чиновників та 3 тисяч спеціальних. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

«Повна перевірка буде продовжуватися по інформації щодо усіх доходів, рухомого і нерухомого майна… По перевірках, які відбуваються сьогодні: їх близько ста повних, і 3 тис. спеціальних. Результати будуть оголошені після цих перевірок», – зазначив він.

При цьому Радецький додав, що автоматична перевірка електронних декларацій чиновників не відбулася. «Четверті-п’яті блоки не були розроблені», – пояснив він.

Наразі за словами Радецького, НАЗК передало більше 10 матеріалів до НАБУ для відкриття кримінальних проваджень за несвоєчасне подання декларацій.

Він нагадав, що чиновників, які не встигли подати свої декларації до 1 квітня через збої системи штрафувати не будуть.

Нагадаємо, що Національне агентство у 2017 році направило до суду 12 справ щодо адміністративних правопорушень, виявлених у деклараціях.

Також у судах перебуває 66 справ щодо порушень порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії та триває 373 перевірки щодо наявності конфлікту інтересів та порушень вимог законодавства про запобігання корупції.

Зазначимо, штат Національного агентства складає 216 осіб (за результатами конкурсного відбору до 7 квітня буде призначено ще 22 особи).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.