• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Суд підтвердив незаконність будівництва на Личаківській, 259 у Львові

Суд підтвердив незаконність будівництва на Личаківській, 259 у Львові

Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність рішення Департаменту ДАБІ у Львівській області щодо самочинно збудованого багатоквартирного будинку в Львові.

Як повідомляє прес-служба ДАБІ України, під час позапланової перевірки будівництва багатоквартирного житлового будинку із офісними приміщеннями на першому рівні по вул. Личаківська, 259 було встановлено, що замовник будівництва, ТзОВ «Лідер Моноліт», подав на реєстрацію декларацію з недостовірними даними.

Зокрема, щодо містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки та наявності позитивного експертного звіту щодо проходження Державної експертизи. Замовником будівництва вищезазначені документи не були отримані. Таким чином,  виконання будівельних робіт було розпочате самовільно, на підставі чого замовнику було скасовано реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт та видано припис про усунення порушень.

Не погоджуючись із цим, забудовник оскаржив дії ДАБІ у судовому порядку, однак суд першої інстанції прийняв рішення на користь Держархбудінспекції. А згодом Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність постанови суду першої  інстанції, якою визнано законним наказ Департаменту ДАБІ у Львівській області про скасування реєстрації декларації та припис про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності шляхом знесення самовільно збудованого багатоквартирного

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: