дивись.info

У Львові створять меморіальний музей історика Івана Крип’якевича

У Львові створять меморіальний музей історика Івана Крип’якевича

21 квітня 50 років тому відійшов у вічність відомий український історик Іван Крип’якевич. З цієї нагоди на Личаківському цвинтарі, де похований історик, у цей день відбудеться панахида о 16.00, пише ІА ZIK.

У Львівській науковій бібліотеці України ім. В. Стефаника об 11.00 організовують прес-конференцію з нагоди започаткування нового меморіального музею у Львові історика Івана Крип’якевича. Бібліотека для цього виділяє дві великі кімнати, родина історика подарує музею меблі, книги, архіви та інші особисті речі, якими користувався Іван Крип’якевич.

Пані Олеся уточнила, що музею подарують декілька архівів, бо Іван Крип’якевич належав до родини, у якій було кілька визначних людей. Зокрема, його син Петро був людиною з обмеженими можливостями, проте увійшов у першу десятку найвизначніших вчених світу як фахівець з хімії кристалів.

Орест Скоп та Ірина Лужецька взялися за художнє оформлення цього музею. До оргкомітету також входять директор Інституту українознавства імені І. Крип’якевича НАН України Микола Литвин, археолог, письменниця, громадська діячка Лариса Крушельницька та інші.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.