дивись.info

На спільнокошті збирають гроші для навчання активістів розвитку малих міст

На спільнокошті збирають гроші для навчання активістів розвитку малих міст
Скріншот зі сторінки SpaceCraft на спільнокошті «Велика ідея»

На спільнокошті «Велика ідея» збирають гроші для втілення проекту, у рамках якого команди з малих міст будуть вчитися досягати результатів від співпраці громади, влади і бізнесу.

SpaceCraft — серія навчальних модулів для команд з малих міст, головним завданням яких є досягнення сталих результатів від співпраці громади, влади і бізнесу. Саме на неї ініціатори зараз збирають кошти, які необхідні для гонорару, фінансування перебування учасників у Львові, комісії платіжних систем тощо.

Під час модулей, тренери навчатимуть учасників та учасниць комунікаціям, фандрайзингу, формуванню команди, ефективному лідерству та адвокації.

«Зрозуміло, що без співпраці з міськими чиновниками громадським активістам годі сподіватися на постійність досягнутих результатів. А без соціально відповідального бізнесу локальна влада приречена потопати в ямі безгрошів’я, — зазначають ініціатори. — Натомість компроміси, об’єднання зусиль, врахування інтересів різних гравців дозволяє діяти ефективно і швидко».

Читайте також: У Мережі запустили флешмоб на підтримку пам’ятника Франку в Іспанії

Участь у проекті візьмуть 45 активних громадян з Дрогобича, Стрия і Бродів. З них утворять команди, завданням яких є ефективне вирішення обраної проблеми у своєму місті зі залученням представників громади, місцевої влади та бізнесу.

На реалізацію ініціативи потрібно 74 тисячі гривень. Зараз вдалося зібрати 29 з половиною тисяч. На те, щоби зібрати решту коштів, залишився один день.

Підтримати і більше дізнатися про SpaceCraft можна за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.