На сихівській трамвайній лінії виявили серйозні проблеми

1167381

На новозбудованій трамвайній лінії на Сихові похилились опори, які тримають контактну мережу.

Це вже призвело до восьми випадків поломок пантографів (струмоприймачів) трамваїв. Тепер у Львівській міськраді з'ясовують, з чиєї вини виникла проблема і як виправити ситуацію, передає zaxid.net.

«Є серйозна проблема по новій лінії по маршруту трамвая №8. Опори починають хилитися, не витримуючи навантаження», – заявив під час наради у Львівській міськраді 19 квітня директор ЛКП «Львівелектротранс» Михайло Сидорович.

За його словами, через провисання дротів уже трапилось вісім випадків поломки пантографів у трамваях. «А дроти провисли через те, що похилилися опори», – додав Сидорович.

За словами Олега Берези, директора ЛКП «Львівавтодор», яке було замовником будівництва сихівської трамвайної лінії, до з’ясування причин поломок трамваїв уже залучили незалежних експертів.

«Візуально помітно, що опори похилилися. Можливо, це сталося через те, що мережу повісили надто низько. Має бути висновок експертизи, чи прогинання відбулося в допустимих межах. Якщо у недопустимих, тоді це треба виправити, – заявив Олег Береза. – Якщо за результатами експертизи вирішать перевстановлювати опори, для цього доведеться на деякий час зупинити трамвайний рух».

Серед можливих винуватців технічних проблем на Сихові називають проектантів (ДП «Львівдіпрокомунбуд») або підрядників, які встановлювали опори (турецька компанія «Онур») та вішали контактну мережу (ЛКП «Львівелектротранс»).

Під час наради міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що винуватці виправлятимуть помилку власним коштом.

Нагадаємо, що будівництво трамвайної лінії на Сихів тривало зі значними перервами з 2007 року, а розроблений ще за часів СРСР проект кілька разів переробляли. Сихівський трамвай почав курсувати 17 листопада 2016 року за скороченим маршрутом до кінотеатру ім. Довженка, а 15 квітня 2017 року почав діяти повний маршрут до «Санта-Барбари».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: