дивись.info

Україна й Іран домовилися про запуск тестового поїзда між країнами

Україна й Іран домовилися про запуск тестового поїзда між країнами з метою транспортування сільськогосподарської продукції.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

Такої домовленості було досягнуто під час зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з делегацією Ісламської Республіки Іран за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні пана Мохаммада Бехешті-Монфареда.

«Україна й Іран домовилися про запуск тестового поїзда з метою транспортування сільськогосподарської продукції, насамперед, зернових з України в Іран. Маршрут пройде по території Грузії й Азербайджану», – цитує прес-служба Омеляна.
За його словами, запуск тестового поїзда Україна-Іран може відбутися влітку 2017 року.
«Це дуже перспективний напрямок співпраці для обох країн. Україна повинна розробляти нові міжнародні транспортні коридори з тим, аби стати надійним транзитним мостом між країнами Європи, Азії і Сходу», – вважає міністр інфраструктури.
Він закликав іранську сторону розглянути можливість транспортування іранської нафти в Україну, а також перспективи будівництва нафтопереробного заводу на території нашої держави.

До слова, 13 березня цього року Україна й Іран узгодили меморандум про взаєморозуміння, який передбачає співробітництво між торговими портами країн.
У лютому міністерства аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран в Україні Мохаммадом Бехешті-Монфаредом домовилися активізувати співпрацю з ключовими напрямами в аграрній сфері і збільшити обсяги двосторонньої торгівлі між країнами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.