• USD: 35.75
  • EUR: 37.80

Відмовити, – Львівський апеляційний господарський суд оголосив рішення у справі «Знесіння»

Відмовити, – Львівський апеляційний господарський суд оголосив рішення у справі «Знесіння»

Задоволення апеляційної скарги Військової прокуратури Західного регіону України – відмовити.

« Ухвалу Господарського суду Львівської області від 20 березня 2017 року залишити без змін», - таким було сьогоднішнє рішення Львівського апеляційного господарського суду у справі про скасування незаконної реєстрації на незавершене будівництво на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15. Про це повідомили активісти, оприлюднивши відео рішення, передає Форпост.

Цим рішенням Львівський апеляційний господарський суд підтримав рішення Господарського суду Львівської області, залишивши реєстрацію на незавершене будівництво на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15 (парк «Знесіння») в силі.

Нагадаємо, ТзОВ «Архібуд» незаконно зареєстрував незавершене будівництво у обласному комунальному підприємстві Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15 (парк «Знесіння»). Військова прокуратура Західного регіону України подала позов в Господарський суд Львівської області на обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» (також відповідачем у даній судовій справі в третій особі виступає ТзОВ «Архібуд») з вимогою скасувати незаконну реєстрацію на незавершене будівництво на ділянці по вул. Олекси Довбуша, 15 (парк «Знесіння»).

Читайте також: Стало відомо, хто дозволив скандальне будівництво на Довбуша, 15

Натомість Господарський суд Львівської області відхилив позов і Військова прокуратура Західного регіону України подала на рішення першої інстанції апеляцію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: