дивись.info

Корчак не змогла пояснити, звідки в грудні у неї майже 400 тисяч зарплати

Корчак не змогла пояснити, звідки в грудні у неї майже 400 тисяч зарплати

Голова НАЗК Наталія Корчак на засіданні антикорупційного комітету викликала у народних депутатів подив щодо розмірів своєї зарплати, зокрема у грудні 2016 року, пише УП.

Так, народний депутат Сергій Лещенко поцікавився у Корчак. Чому у грудні вона двічі задекларувала зарплату у розділі зміни в майновому стану.

Зокрема, згідно із електронним реєстром, 7 грудня Корчак задекларувала зарплату у розмірі 266, 816 тисяч гривень, а 29 грудня вона задекларувала 123,217 тисяч гривень зарплати.

«7 грудня Ви задекларували 266 тисяч  гривень  доходу як одноразову зміну матеріального стану, а 29 грудня Ви задекларувалу 123 тисяч одноразової зміни матеріального стану, тобто сумарно за місяць 400 тисяч гривень», – зазначив Лещенко.

На прохання нардепів пояснити, чи це була премія, чи «тринадцята» зарплата, Корчак заявила: «Це загальний сукупний дохід, який складався із відпускних».

Корчак зазначила, що це не премія. «Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня місяця премії не нараховувалися», – заявила Корчак.

На уточнюючі запитання Лещенка, що ж ще, крім відпускних, входить до цієї суми, Корчак відповісти не змогла: «У мене немає розрахунків зараз».

Це викликало сміх і подив у членів комітету. При цьому голова комітету Єгор Соболєв нагадав, як НАЗК викликало на той час голову Одеської митниці Юлію Марушевську для надання пояснень щодо премії у 500 гривень. «А Марушевській ми передамо, що на ній тренувалися», – сказав з іронією Соболєв.

Раніше під час звіту в Верховній Раді Корчак заявила, що виписувала у серпні, жовтні, листопаді премії по 200 тисяч.

«Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу», – заявила Корчак. Вона зазначила, що багато чого зробила на своїй посаді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.