дивись.info

Рішення Суду ООН наблизило притягнення Кремля до відповідальності, – Клімкін

Рішення Міжнародного Суду ООН у справі “Україна проти Росії” однозначно наблизило момент притягнення Кремля до відповідальності за його протиправні дії міжнародного масштабу, інформує УП.

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, коментар якого розповсюдила прес-служба МЗС.

Там зазначається, що рішення Суду стало «також справжнім ударом для позицій Росії на світовій арені і похитнуло довіру до неї як постійного члена Ради Безпеки ООН».

Глава МЗС підкреслив, що Київ буде відстоювати застосування в справі терміну “тероризм” навіть якщо для цього доведеться знаходити значно більш переконливі докази для захисту своєї позиції.

За словами Клімкіна, Київ задоволений тим, що Міжнародний суд ООН підтримав позов проти Росії в частині порушення прав людини.

«Ми також вітаємо чітке розпорядження про те, що Росія повинна відмовитися від політики расової дискримінації, зокрема щодо етнічних кримських татар та українців», – наголошується в коментарі.

При цьому міністр нагадав, що запит України про застосування тимчасових заходів по Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму не був підтриманий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.