дивись.info

На Львівщині стартували масштабні військові навчання

На Львівщині стартували масштабні військові навчання

На Львівщині проходять масштабні військові навчання, у яких бере участь батальйон окремої десантно-штурмової бригади міста Миколаєва.

Про це йдеться на сторінці 79-ї десантно-штурмової бригади у Facebook.

Вчора, 22 квітня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині відбулася церемонія відкриття чергового етапу багатонаціонального тренування підрозділів Збройних Сил України у рамках «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна».

«Протягом наступних двох місяців військовослужбовці бригади, залучені до проведення тактичних навчань – учасники АТО, найбільш досвідчені і навчені воїни, удосконалять свої вміння та навички з тактики ведення ближнього бою, вогневої підготовки, водіння та стрільби з бойових машин, військової топографії, мінної безпеки», – зазначається у повідомленні.

У якості інструкторів – військовослужбовці Збройних Сил США, Канади, Великої Британії, Данії, Польщі та Литви, які мають актуальний досвід участі у миротворчих операціях в усьому світі.

На церемонію відкриття навчань прибув особовий склад батальйону, представники «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» та Навчального центру підготовки підрозділів. Після урочистого підняття Державного Прапора та виконання Національного гімну України, гості церемонії звернулися з напутнім словом до учасників навчань.

Начальник «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» полковник Девід Джордан привітав присутніх і висловив сподівання, що навчання пройдуть дуже насичено.

«Попри те, що ми із вами з різних куточків світу, наші підрозділи мають схожу історію… Краще вчитися на своїх помилках на навчальній ділянці, аніж на полі бою. Наші партнери та союзники працюватимуть спільно і тренуватимуть цей батальйон до найвищого рівня готовності. Наш обмін досвідом, безперечно, зміцнить наші Збройні Сили. Це зробить наші країни сильнішими, а наш світ – більш безпечним та мирним», – сказав полковник.

Навчання, розраховані на двомісячний термін, сплановані на високому методичному рівні і повністю забезпечені необхідною кількістю боєприпасів, засобів імітації, мішеневим обладнанням та паливно-мастильними матеріалами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.