дивись.info

У Львові із концертом виступить один із найвідоміших у світі диригентів

У Львові із концертом виступить один із найвідоміших у світі диригентів

У неділю, 30 квітня, у Львові відбудеться концерт «Maestro Kuijken & Collegium» – у рамках святкування 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Бельгією.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Один із найвідоміших дириґентів світу Сігізвальд Кьойкен (Sigiswald Kuijken) разом із оркестром Collegium Musicum виконає програму з творів Моцарта, Брамса і Бетховена.

Як зазначають у міськраді, фламандський скрипаль, альтист та дириґент, визнаний інтерпретатор старовинної музики Сігізвальд Кьойкен (Sigiswald Kuijken) походить із відомої бельгійської родини музикантів, які прославились особливою манерою гри на стародавніх інструментах, що свого часу мало могутній вплив на виконавську майстерність, та досі залишається актуальним у розумінні музики.

«Впродовж багатьох десятиліть Маестро працює в унікальній манері, якій притаманне уважне ставлення до деталей, артикуляції та звуку, поєднуючи це із глибоким знанням епох та почерку композитора. Сігізвальд Кьойкен – професор Гаазької та Брюсельської консерваторій. Володар величезної кількості унікальних записів, засновник оркестру Le Petite Bande, який успішно концертує у найпрестижніших залах світу», – зазначається у повідомленні.

Початок концерту – 30 квітня о 19:00 у Львівському органному залі.

Програма концерту:

В.А. Моцарт – Симфонія №38

Й. Брамс – Серенада №2

Л. ван Бетховен – Симфонія №8

Подія відбувається у рамках святкування 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Бельгією. За сприяння посольства Королівства Бельгія.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.