дивись.info

Український експорт у 2017 році демонструє ознаки зростання, – Гройсман

Український експорт у 2017 році демонструє ознаки зростання і може забезпечити стійкий розвиток економіки за умови стратегічної підтримки експортних галузей у рамках глобальної конкуренції.

Про це повідомив прем`єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

«Говорячи про розвиток економіки України і економічне зростання, ми повинні працювати над зростанням експорту українських товарів і послуг. Експорт завжди становив майже 50% ВВП. У 2017 році бачимо перші ознаки зростання експорту. Однак для сталого подальшого зростання ми повинні чітко розуміти, як ми будемо розвивати експорт в контексті глобального становлення національної економіки», – зазначив Гройсман.
За його словами, підготовлена Міністерством економічного розвитку і торгівлі стратегія розвитку українського експорту дасть змогу сформувати бачення політики зовнішньої торгівлі.

«Закликаю бізнес і експертне середовище брати участь у досягненні спільної мети економічного зростання – ознайомитися з документами проекту експортної стратегії України та надати конструктивні коментарі», – підкреслив глава уряду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.