дивись.info

Чоловіка, який 19 років переховується від слідства, заочно засудили до 12 років в’язниці за вбивство

Чоловіка, який 19 років переховується від слідства, заочно засудили до 12 років в’язниці за вбивство

Чоловіка, який з 1998 року переховується від слідства за умисне вбивство засуджено до 12 років позбавлення волі. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Він у грудні 1998 року в стані алкогольного сп’яніння пострілом в голову убив свого вітчима, після цього вивіз труп потерпілого в одне із сіл Сколівського району, де в пустому вагончику, за допомогою сокири і ножа відділив голову від тулуба і разом з вказаними знаряддями викинув в річку Опір, а решту облив дизпальним з привезеної ним каністри і підпалив.

Враховуючи, що підозрюваний з грудня 1998 року переховується від органів досудового розслідування і суду та оголошений у міжнародний розшук, обвинувач прокуратури подав клопотання про здійснення спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого, яке ухвалою колегії суддів Стрийського міськрайонного суду Львівської області було задоволено.

Відтак, вироком Стрийського міськрайонного суду Львівської області зловмисника засуджено за ч. 1 ст. 115 КК України до 12 років позбавлення волі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.