дивись.info

«Самопоміч» у Львівській облраді не підтримала виділення додаткових коштів на поводження з ТПВ

«Самопоміч» у Львівській облраді не підтримала виділення додаткових коштів на поводження з ТПВ

Фракція “Самопомочі” у Львівській обласній раді не голосувала за рішення “Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік”, згідно з яким мали бути виділені додаткові кошти містам Львівщини на поводження з ТПВ.

Як наголосив під час брифінгу голова облради Олександр Ганущин, за це питання не голосували  2 фракції. Зокрема, у рішенні “Про уточнення показників обласного бюджету Львівської області на 2017 рік” йшлося про виділення додаткових коштів на покращення екологічної ситуації, зокрема, на поводження з ТПВ.

Водночас, як повідомила прес-служба партії Самопоміч, депутати підтримали проект рішення «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету»

«Фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській обласній раді підтримала проект рішення «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету». Цей проект включав фінансування міст Львівщини, які підписали меморандум про вирішення сміттєвої проблеми, – йдеться у заяві. – З 11 присутніх депутатів «Самопомочі» усі 11 підтримали цей проект рішення. Вирішення сміттєвої кризи – це ключове завдання для Львівської області, і депутати «Самопомочі» не можуть приймати стосовно цієї теми інших рішень, окрім позитивних».

Нагадаємо, Львівська облрада виділила 15 мільйонів гривень містам, які підписали меморандум про поводження з ТПВ зі Львовом.

Згідно меморандуму, підписаного минулого тижня, Львівська обласна рада зобов’язалася 

  • виділити кошти у 2017 та 2018 роках з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на покращення матеріально-технічної бази та рекультивацію полігонів/звалищ, які прийматимуть ТПВ з м. Львова;
  • координувати роботу з прийняття рішень відповідними органами місцевого самоврядування щодо захоронення ТПВ з м. Львова.

Львівська міська рада має

  • укласти з органами місцевого самоврядування угоди щодо фінансування визначених об’єктів соціально-економічного розвитку територій, в яких буде визначено графіки та розміри фінансування;
  • надати технічну допомогу звалищам/полігонам для забезпечення належної захоронення ТПВ з м. Львова;
  • виділити кошти з місцевого бюджету у 2017 році в сумі 70 млн. грн. та 2018 році з сумі 70 млн. грн. на покращення матеріально-технічної бази і рекультивацій полігонів/звалищ, які прийматимуть ТПВ на захоронення;
  • укласти угоди з органами місцевого самоврядування та підприємствами, я обслуговують звалища/полігони ТПВ, терміном на 24 місяці з метою забезпечення належного захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у м. Львові.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.