дивись.info

Відтепер військових поліцейських навчатимуть у Львові (фото)

У Львові, в новоствореному навчальному центрі Військової служби правопорядку відбулася урочиста церемонія відкриття курсу «Застосування сили».

Про це інформує Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

З напутніми словами до слухачів звернулися заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України полковник Василь Максименко, представники делегації військових поліцейських з Канади. Як зазначив у своєму зверненні до присутніх полковник Василь Максименко розбудова Українського війська відбувається за активної підтримки міжнародних партнерів та у відповідності до стандартів НАТО.

Також він розповів про те, що певна кількість слухачів, які отримають нові знання та навички в межах цього курсу залишаться інструкторами в навчальному центрі, а решта – посядуть штатні посади в структурних підрозділах служби.

Для того аби майбутні інструктори змогли навчати своїх підопічних адекватному реагуванню на сучасні ризики та загрози під час виконання службових обов’язків вони вивчатимуть низку спеціальних дисциплін. Власне, упродовж наступних тижнів шістнадцять українських правоохоронців вивчатимуть методику дій у типових та екстремальних ситуаціях під час виконання службових обовязків на мирній території та в районах проведення бойових дій, а саме – як досягається виконання законних вимог військового правоохоронця. Окрім того з ними проводитимуть заняття з тактичної медицини, питань дозованого застосування сили, досудового розслідування, тактико-спеціальних дій особового складу в складі підрозділу. Вивчатимуть також аспекти безпеки та виживання, тактику оборони, методи оборони та контролю зброї, покращать індивідуальне володіння вогнепальною зброєю.

Варто зазначити, що навчальну програму курсу було розроблено спільними зусиллями експертів Військової поліції та Департаменту розробки методично-навчальних планів збройних сил Канади та представників Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.