дивись.info

У Львові проведуть фестиваль для родин

У Львові проведуть фестиваль для родин

Упродовж 1-2 травня у «Львівській політехніці» відбудуться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування. Форум матиме загальну назву «Lviv Family Fest».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Психологи, священики, сімейні консультанти й лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами. На фестивалі можна буде також дізнатись про принципи якісних стосунків до одруження; секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі; місце батька у сучасній сім’ї або як не виховати «матусиного синочка»; як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – тайм-менеджмент для ефективних матусь; як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати – «НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину» та багато іншого.

Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство. «Lviv Family Fest» буде корисним для тих, хто лише планує сім’ю; одружених; батьків; психологів; сімейних консультантів; освітян та усіх, хто працює з дітьми; для кожного, хто бажає будувати міцні, надійні та щасливі стосунки.

Мета фестивалю – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків. Оскільки рівень розлучень в Україні, за даними фахівців, сягає близько 60% тобто, розлучаються більш як половина пар, тематика «Lviv Family Fest»є не просто актуальною, а надзвичайно важливою, відтак, потребує невідкладного реагування та спільної системної праці, як відповідальних органів публічної влади так і активної участі громадських активістів.

Головним організатором фестивалю є громадська організація «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я». Співорганізатори – ГО «Платформа Розвитку Стосунків» та НУ «Львівська політехніка».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.