дивись.info

Підтримка малих та середніх фермерів – завдання номер один для Мінагрополітики, – Кутовий

Підтримка малих та середніх фермерів – завдання номер один для Мінагрополітики, – Кутовий

Міністерство аграрної політики та продовольства України реалізовує нову автономну програму надання дотацій аграріям.

Про це сьогодні, 27 квітня, у Львові під час форуму «AGROPORT West Lviv-2017» сказав міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, передає ІА Дивись.info.

«Підтримка малих та середніх фермерів – завдання номер один для Мінагрополітики. Сьогодні ми вже реалізовуємо нову автономну програму надання дотацій. Впевнений, що участь аграріїв у таких форумах є однією з можливостей розвинути свій виробничий потенціал та встановити ділові контакти», – зазначив Тарас Кутовий.

Також він розповів, які в міністерстві розглядають пропозиції щодо інвестицій у розвиток аграрного сектору в Україні.

«В нас попередній рік показники були досить непогані, 61 мільярд гривень було інвестовано в аграрну галузь у минулому році. Наступні кроки, в яких я бачу перспективу, це питання зростання ринку по бобовим та стебловим, адже найбільшим споживачем в цьому напрямку є Індія. З цією країною було багато перемовин. Другий напрямок це органічне виробництво, яке розвивається шаленими темпами, але ми прагнемо, щоб цей процес був більш системним і був видиміший як в Україні, так і за кордоном. Це одна із найдинамічніших галузей агросектору. За 5 років у нас приріст 90%», – додав Кутовий.

Додамо, що у Львові триває Міжнародний форум «AGROPORT West Lviv-2017».

За словами директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталії Хмиз, мета форуму полягає у розвитку потенціалу малих та середніх виробників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.