дивись.info

У Львові відбувається дуже багато неправильних речей, – Синютка

Голова ЛОДА Олег Синютка остерігається, щоб проблема львівського сміття не лягла на плечі області. Про це він заявив під час створення громадської ради з контролю за вивозом ТПВ.

«Мене тяжко запідозрити в особливій любові до того, що відбувається у Львові, тому що у Львові відбувається дуже багато неправильних речей. Але з іншого боку, Львів – це третина області, і я не можу робити вигляд, що нічого не відбувається, і чим Садовому буде гірше, то комусь буде краще. Я б дуже хотів, щоб це не пов’язували з політикою, і щоб ми один одному не брехали і не уподібнювалися до тих представників міської влади, які за цей період нам дуже багато набрехали. Все одно це треба вирішити, ми від того нікуди не подінемося. В підписання меморандуму мене хвилює кілька речей. Найперше,  щоб ми, рятуючи місто Львів, не завалили полігони області, бо вивезеться  проблема зі Львова, який має 2,5 мільярда бюджету розвитку на область, яка має 50 мільйонів», – заявив голова ЛОДА.

Водночас, на його думку, якщо не створити системи вивозу ТПВ, відходи далі будуть безконтрольно скидатися у невідведених місцях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.