дивись.info

У Львові діти учасників АТО отримають одноразову матеріальну допомогу

Виконавчий комітет Львівської міської ради проголосував за виділення одноразової матеріальної  допомоги дітям учасників АТО, передає кореспондент ІА Дивись.info

Згідно з рішенням допомога надається дітям віком до 18 років у таких розмірах: дітям осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України – 4000 грн. на кожну дитину. Дітям з інвалідністю учасників антитерористичної операції – 5000 грн. на кожну дитину. Дітям учасників антитерористичної операції – інвалідів війни, дітям бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою – 3000 грн. на кожну дитину.

Дітям (без надання статусу), один з батьків яких помер – 4000 грн. на кожну дитину. Дітям учасників антитерористичної операції, які впродовж 2017 року (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) безпосередньо брали участь у проведенні антитерористичної операції не менше 45 днів, дітям з сімей учасників антитерористичної операції, у яких на вихованні є четверо і більше дітей віком до 18 років (а також дітей, які навчаються у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання, до досягнення ними 23 років і не мають власних сімей, незалежно від їхнього місця проживання або реєстрації, не перебувають на повному державному чи недержавному утриманні) – 2000 грн. на кожну дитину віком до 18 років.

Читайте також: Львівський виконком виділив гроші на реабілітацію пораненого в АТО львів’янина

У виняткових випадках дітям учасників антитерористичної операції – мешканців м. Львова, які зареєстровані та фактично проживають у м. Львові, незазначених у підпунктах 3.1-3.5 пункту 3 цього Положення, які потребують дороговартісного лікування – за рішенням комісії, утвореної розпорядженням Львівського міського голови, у розмірах, які визначає комісія індивідуально, але не більше ніж 10000 грн. Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун тощо) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій відповідну заяву.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.