дивись.info

Янукович відхрещується від конфіскованого півтора мільярда доларів і подав до суду

Захист екс-президента Віктора Януковича, який втік до Росії, підготував позов про захист  його честі через заяви про вилучені 1,5 мільярда доларів.

Про це в ефірі телеканалу 112 заявив адвокат Януковича Віталій Сердюк. Так, відповідаючи на питання, чи пов’язані компанії, в яких конфіскували 1,5 млрд доларів, із Янукович, Сердюк сказав, що це неправда, передає УП.

«Я повністю спростовую цю інформацію. На сьогоднішній день у зв’язку з її активним поширенням захистом навіть був поданий позов до Печерського суду про її спростування. На руках у мене є виписки за рахунками Віктора Януковича з «Ощадбанку». Там зовсім інша сума: йдеться про 28 мільйонів гривень, які заарештовані і які не конфіскуються зараз», – заявив адвокат.

Він зазначив, що це гроші його особового рахунку, «його особисті заощадження, з яких були сплачені всі податки».

Він закликав ГПУ показати документи на підтвердження інформації. Ніяких подібних коштів, рахунків, компаній, ні в Ощадбанку України, ні за кордоном немає.

Він заявив, що у ньому є докази, які долучені до матеріалів справи в Печерському суді. Він уточнив, що має на увазі позов про захист честі та гідності, який було подано до Печерського суду через інформацію про наявність в нього 1,5 млрд доларів.

Як відомо, в п’ятницю ГПУ повідомила, що суд дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд доларів, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.