дивись.info

У Польщі створили центр боротьби з російською пропагандою

У Польщі створили центр боротьби з російською пропагандою

У Польщі створили неурядову організацію Центр аналізу пропаганди і дезінформації, яка займатиметься виявленням і протидією російській пропаганді.

Про це повідомив директор фундації Центр аналізу пропаганди і дезінформації Адам Лельонек, передає Укрінформ.

«Фундація “Центр аналізу пропаганди і дезінформації” є першою такого роду інституцією у Польщі, діяльність якої спрямовуватиметься на аналіз і пошук системного підходу до ідентифікації і протидії російській дезінформації в польському інформаційному просторі»,- заявив Лельонек.

За його словами, окрім науково-дослідної і аналітичної роботи фундація співпрацюватиме з іншими суб’єктами, аби творити фундамент  розуміння у польському суспільстві загроз, оскільки інформаційна і психологічна війна проникає у різні сфери функціювання суспільства і держави.

«Ми хотіли б стати одним з фундаментів нової системи захисту польського інформаційного простору від впливів Росії. Ми розуміємо характер ворожих дій з боку Росії щодо Польщі і її союзників, але попри те, що минуло багато часу в Польщі досі не було жодної інституції, яка б протидіяла російській пропаганді на різних площинах»,- констатував директор центру.

За його словами, центр співпрацюватиме з різними організаціями, які матимуть таке бажання,  але залишатиметься неурядовою й аполітичною.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.