дивись.info

Німеччина заявила про затримання швейцарського шпигуна

Німецька поліція затримала у Франкфурті-на-Майні 54-річного громадянина Швейцарії Даніеля М. Як пише Die Welt, згідно звинуваченням, затриманий є співробітником швейцарської розвідки і вже багато років працює в Німеччині, з 2012 року добуваючи інформацію про фінансовому і банківському секторі, передає Європейська прада.

Потреба в таких даних виникла після того, як німецькі податкові органи почали перекуповувати бази даних швейцарських банків, де міститься інформація про клієнтів з ФРН. Влада Німеччини таким чином боролися з ухиленнями від сплати податків.

У завдання швейцарського шпигуна входило встановити конкретних співробітників, які займаються купівлею баз даних.

Як зазначається, німецькі регіональні влади почали платити за подібну інформацію про неплатників з 2006 року. Зокрема, вони витратили мільйони євро на бази даних німецьких клієнтів у таких банках, як UBS, Credit Suisse і Julius Bär. При цьому їм вдалося повернути в казну кілька мільярдів євро.

Дії німецьких податкових органів спровокували дипломатичний конфлікт між Німеччиною і Швейцарією, і швейцарські влади навіть видали ордер на арешт декількох співробітників німецьких податкових органів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.