дивись.info

Художник несе пішки вуглину з Червонограда до Лисичанська

Художник несе пішки вуглину з Червонограда до Лисичанська

28 квітня 2017 року у Червонограді на Львівщині розпочався художній проект Вови Воротньова ЗА/С ХІД. Художник нестиме зразки вугілля зі свого рідного міста Червонограда до Лисичанська, колиски Донбасу, через кілька десятків населених пунктів України, пише Музейни простір.

Воротньов має намір здолати пішки шлях близько тисячі кілометрів (відстань між західноукраїнським Львівсько-Волинським кам’яновугільним басейном та східноукраїнським Донбасом), маніфестуючи, таким чином, єдність країни і звертаючись до об’єктивої схожості цих промислових регіонів.

Митець приймає своєрідний виклик фізичного зусилля, пропускаючи через себе тяглість реального та буквально проживаючи близкість і віддаленість двох українських шахтарських осередків. Автор позиціонує свій проект як сучасне краєзнавство.

Вуглина, яку він принесе з Червонограда до Лисичанська буде передана у місцевий краєзнавчий музей.

Володимир Воротньов йтиме протягом місяця (28 квітня – 28 травня). У цей час художник робитиме нотатки про власні спостереження, які публікуватиме з хештегом #засхід #zasxid у соціальних мережах (на Instagram проекту https://www.instagram.com/za_s_xid, у Facebook-події та на своїй сторінці https://www.facebook.com/vova.vorotniov).

Також буде представлений merch проекту (детальну інформацію можна буде знайти у соціальних мережах та за хештегом).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.