дивись.info

«Укрзалізниця» замовила на мільярд гривень купейних вагонів

«Укрзалізниця» замовила на мільярд гривень купейних вагонів

ПАТ «Укрзалізниця» за результатами електронних торгів 27 квітня уклало угоду з Крюківським вагонобудівним заводом (Полтавська область) на закупівлю пасажирських вагонів загальною вартістю 875,2 млн. грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», пише Главком.

Залізничники замовили 38 купейних вагонів за ціною 19,1 млн. грн кожен. Термін використання вагонів має бути не менше 28 років.

Згідно з рознарядкою, найбільше вагонний парк поповниться Південно-Західної залізниці, яка отримає 17 вагонів. Ще 12 поїде до Харківської регіональної філії Південної залізниці.

Єдиним конкурентом на торгах виступив Харківський вагонобудівний завод, цінова пропозиція якого була вищою на 0,02%.

Як відомо, у 2016 році «Укрзалізниця» купила у Крюківського вагонобудівного заводу 13 купейних спальних вагонів по 17,16 млн. грн за кожен.

Акціонерами Крюківського заводу  є фірми «OW Capital Management GmbH» (Австрія), AS Skinest Finants та «Osauhing Delantina» (Естонія), «Transbuilding Service Limited» (Великобританія). Основним власником вважається його директор Володимир Приходько.

Як повідомлялося, у поточному році  «Укрзалізниця»  має намір спрямувати на оновлення рухомого складу понад 12,5 млрд. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.