Представниця Львівщини Юлія Ткач завоювала бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з боротьби

1410859592_10608741_10154535887415167_3890390889801719241_o

На чемпіонаті Європи з вільної, жіночої, греко-римської боротьби, який цими днями триває в сербському місті Новий Сад, у вівторок, 2 травня, визначилися найсильніші борчині у вагових категоріях до 48 кг і до 63 кг.

Титулована представниця львівської школи боротьби, чемпіонка світу та Європи- Юлія Ткач виборола бронзову нагороду континентального чемпіонату у ваговій категорії до 63 кг, передає прес-служба ЛОДА.

Юлія Ткач у бронзовому фіналі перемогла призерку чемпіонату Європи 2016 року - росіянку Інну Тражукову і здобула для скарбнички національної збірної команди України другу медаль.