дивись.info

У Львові два районні військкомати сидять у чотирьох кабінетах, – Тіщенко

У Львові два районні військкомати сидять у чотирьох кабінетах, – Тіщенко
Олександр Тіщенко

Усі звернення Львівського обласного військового комісаріату до Львівської міської ради щодо приміщень для районних комісаріатів не принесли жодного результату.

Про це під час прес-конференції розповів львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко, передає ІА Дивись.info

«Коли в кінці 2014 чи 2015 року було роз’єднання військових комісаріатів, була постанова Кабінету Міністрів, де було чітко прописано: органам місцевого самоврядування забезпечити потрібні приміщення для штату військового комісаріату. Те що нам  пропонували – якісь недобудови, будки, де сяде 2-4 людини. Нам це не підходить. Військкомат це не тільки призов а й облік, медичні комісії, прийом громадян. У  нас навіть якщо людина померла, картка зберігається 70 років», – розповів військовий комісар.  За його словами, найбільша проблема наразі з Сихівським районним військкоматом.

Читайте також: Офіцери з військкомату просяться на Схід, – Тіщенко

«В нас сьогодні на базі двох військкоматів, знаходиться чотири. Сихівський і Шевченківський взагалі базуються в чотирьох кабінетах. Сихівський військкомат знаходиться в Шевченківському районі. І це велика проблема, чи призовнику туди доїхати, чи по розшуку знайти людину і туди доставити. Якщо інші військкомати, ще якось на центр зав’язані, то цей район віддалений » – додав Олександр Тіщенко. За його словами, зараз обласний військкомат намагається повернути приміщення на на Калічій горі, щоб переселити туди Галицький військкомат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.