• USD: 37.30
  • EUR: 39.75

Львівський виконком додав площі «достойному» будинку для прокуратури

Львівський виконком додав площі «достойному» будинку для прокуратури

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво прокуратурою Львівської області

багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. П. Куліша, 36 зі знесенням існуючих гаражних боксів.

«Внести зміни до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, затверджених наказом директора департаменту містобудування від 08.04.2015 №119 Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво прокуратурою Львівської області багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. П. Куліша, 36 зі знесенням існуючих гаражних боксів, виклавши пункт 10 у новій редакції: площа земельної ділянки – 0,0600 га; площа забудови – 254,20 кв. м: загальна площа квартир – 897,90 кв. м; житлова площа – 433,90 кв. м; загальна площа вбудованих приміщень – 517,901 кв.; загальна площа приміщень будинку – 1415,80 кв. м 10.7. Кількість квартир – 15», - йдеться у рішенні виконкому.

Зокрема, як пояснив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, йдеться про збільшення площі за рахунок поверховості у багатоповерхівці, яку збудувала компанія «Ріел» на замовлення прокуратури Львівської області. На зауваження членів виконкому щодо поверховості і зовнішнього вигляду новобудови Юліан Чаплінський заявив: «Цей будинок є достойний».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: