дивись.info

Страту гвалтівника в Білорусі засудили в ЄС

Європейська служба зовнішніх справ (EEAS) засудила приведення у виконання вищої міри покарання – смертної кари – Сергія Вострикова у Білорусі, засудженого за викрадення, згвалтування та жорстоке вбивство двох жінок, пише Укрінформ.

«Застосування смертної кари йде врозріз із заявленою готовністю Білорусі співпрацювати з міжнародним співтовариством, включаючи Євросоюз, щодо цього питання включно із запровадженням мораторію на смертну кару. Європейський Союз закликає Білорусь, єдину країну в Європі, де застосовується смертна кара, пом’якшити інші смертні вироки і невідкладно подати мораторій на смертну кару як перший крок до її скасування», – йдеться в повідомленні.

У п’ятницю, 5 травня у Білорусі розстріляли згідно зі смертним вироком жителя Гомеля Сергія Вострикова, засудженого за жорстоке вбивство двох жінок, згвалтування та викрадення, повідомляє “Белсат” з посиланням на дані правозахисного сайту.

Також повідомлялося, що правозахисники не виключають, що розстріляно ще одного засудженого до смертної кари – жителя Мозиря Кирила Казачека, якого визнали винним у вбивстві двох власних дітей. Однак ці дані ще не уточнен

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.