дивись.info

Патрульні провели підліткам майстер-клас з прийомів самозахисту (фото)

В межах проекту «Безпека понад усе: ефективна поліція» інструктора з бойових мистецтв, які пройшли навчання в межах Національної системи поліцейського контролю та інструктора з особистої безпеки провели майстер-клас для підлітків із самозахисту.

Про це інформує Патрульна поліція Львова.

Спершу патрульні провели з дітьми розминку, згодом показали основні прийоми, які можна опанувати протягом короткого проміжку часу. Інспектор патрульної поліції, майстер спорту з важкої атлетики, Тарас Леськів, провів коротку екскурсію тренажерним залом та показав правильну техніку виконання вправ на тренажерах.
«Сподіваємося, що навички здобуті сьогодні дітьми, їм в житті не знадобляться, адже їхня безпека – це наша робота», – зауважив Павло Цабан, інспектор патрульної поліції, випускник Національної системи поліцейського контролю.
Впродовж літа інструктора зустрічатимуться у новому спортзалі, який відкрили за сприяння відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, з гіперактивними дітьми аби скерувати їх енергію у правильне русло.
Нагадаємо, що навчання у Національній системі поліцейського контролю пройшли вже 1 та 2 батальйони патрульної поліції Львова. Зараза проходить навчання 3 батальйон. Патрульні, які вже пройшли навчання передають досвід колегам і самі застосовують навички східних бойових мистецтв на практиці.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.