дивись.info

У Львові розпочалася реєстрація на День вуличної музики

У Львові розпочалася реєстрація на День вуличної музики

Уже вчетверте в центральній частині та на околицях нашого міста 20 травня пройде масштабний захід – День вуличної музики.

Проект є міжнародним, і кілька років поспіль проводиться у багатьох європейських країнах, в тому числі у 40 містах України. Організатори закликають зголошуватися виконавців, інструменталістів, оркестри, гурти та музичні колективи для участі у заході.

«У Дні вуличної музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали й аматори, зірки й початківці – будь-хто, хто вміє грати на інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником фестивалю. День вуличної музики об’єднає представників різних напрямків музики від інструментальної до року, панку, інді, джазу, електронної, поп-музики та навіть репу», – зазначають організатори.

Зареєструватися можна за анкетою для музикантів.

День вуличної музики – волонтерський проект, який з 2014 року проводиться в Україні. В різні роки фестиваль підтримували та брали в ньому участь відомі музиканти й публічні люди, такі як: Святослав Вакарчук, ONUKA, Ірена Карпа, Христина Соловій, Alloise та багато інших.

 

Довідка:

День вуличної музики був започаткований 11 років тому у Вільнюсі (Литва) культовим литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом. За останні роки до цього проекту приєднався добрий десяток країн від Ірландії та Грузії до Нідерландів, Норвегії, Португалії та Вірменії. День вуличної музики відбувається одночасно у всіх країнах в один день – це третя субота травня. 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.