дивись.info

«Вибили фашистів – виб’ємо і рашистів», – на окуповану Горлівку скинули листівки

«Вибили фашистів – виб’ємо і рашистів», – на окуповану Горлівку скинули листівки

Попри ворожі засоби радіоелектронної боротьби, безпілотник «Лелека» скинув над центральною площею Горлівки дві тисячі листівок патріотичного змісту, передає 5 канал.

Український безпілотний апарат «Лелека» злітає у небо. Завдання «Лелеки» – принести звістку в окуповану Горлівку – патріотам, які чекають на повернення України. На борту – 2 тисячі листівок патріотичного змісту.

«Як би там мізки не промивали, але це частинка надії. Її люди, в принципі, і тримаються. Ось і допомагаємо їм триматися», – розповідає аеророзвідник Сом. На лінії зіткнення безпілотний літальний апарат зазнає впливу ворожих засобів радіоелектронної боротьби. Аеророзвідник Снігур пояснює: «Росія не шкодує для них такої техніки і своїх вояк». «Лелека» ж вперто прямує до мети.

За польотом спостерігає Володимир Весьолкін, мешканець Горлівки, який захищав Україну, а нині – очолює військово-цивільну адміністрацію селища Зайцеве. Зазначає: «Там багато наших людей, просто вони думки свої не озвучують, це дуже небезпечно для життя, здоров’я, свободи. Тому чекають і, думаю, що нашим людям буде тепліше, що них не забувають, про них думають».

«Лелека» дістається центральної площі міста, де саме проводить мітинг окупаційна влада. Тисячі звісток із вільної України спускаються з неба. Після чого безпілотник успішно повертається до місця запуску. Своє завдання він виконав: показав українцям в окупованій Горлівці, що Україна про них пам’ятає, і нагадав: «Вибили фашистів – виб’ємо й рашистів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.