дивись.info

Інститут міста запрошує на обговорення теми «Водойми Львова: приховані можливості»

Інститут міста запрошує на обговорення теми «Водойми Львова: приховані можливості»

У рамках платформи для комунікацій «URBAN CAFÉ» від Інституту міста, запрошують представників профільних управлінь міської ради та комунальних підприємств Львова, громадські організації та представники фахових кафедр університетів міста, які займаються дослідженням та вивченням гідрології Львова, студентів та всіх зацікавлених мешканців міста Львова на обговорення теми «Водойми Львова: приховані можливості».

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Організатор зустрічі/обговорення: КУ «Інститут міста» – аналітичний центр, який був створений Львівською міською радою 21 травня 2009 року. Організаційно-правова форма — комунальна установа (має статус неприбутковості), заснована на комунальній власності і підпорядкована виконавчому комітету Львівської міської ради.

URBAN CAFÉ – майданчик, створений Інститутом міста для зустрічі громади міста, влади міста та бізнесу задля гармонійного розвитку міста Львова.

Дата/час: неділя, 14 травня. Почато о 14:00, триватиме до 16.00 год. Місце: Львівський кіноцентр, вул. Володимира Великого, 14а (парк «Горіховий гай»).

Мета зустрічі: представлення дослідження водних ресурсів Львова, обговорення практик та досвіду відкриття водойм у місті спільно з німецькими експертами та фаховим середовищем Львова.

План заходу:

  1. Презентація дослідження водойм Львова німецькими експертами (Лєнка Войтова та Астрід Лей, професори Штутгартського університету, Інституту дизайну та міського планування)
  2. Чай та екскурсія з фотовиставкою
  3. Дискусія за участі експертів:
  • Ленка Войтова, професор Штутгартського університету, Інституту дизайну та міського планування;
  • Астрід Лей, професор Штутгартського університету, Інституту дизайну та міського планування;
  • Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова;
  • Костянтин Орловський, начальник відділу регулювання використання водних ресурсів та надр департаменту екології та природніх ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Деталі: Марта Гладка, 068 437 0559, менеджер Інституту міста

http://city-institute.org/

пл. Ринок, 1, офіс 204

[email protected]

https://www.facebook.com/events/1896498640594517/

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.