дивись.info

Керівництво прокуратури АР Крим проведе прийом переселенців на Львівщині

Про графік особистих прийомів керівництва кримської прокуратури на Львівщині повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

«У травні 2017 року керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим проводитимуться виїзні прийоми громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, на базі регіональних прокуратур Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Харківської та Львівської областей, а також Генічеської місцевої прокуратури, – йдеться у повідомленні. – Виїзні прийоми громадян проводитимуться відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, з метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території, та фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади».

Виїзний прийом у прокуратурі Львівської області проведе перший заступник прокурора Автономної Республіки Крим Іванець Микола Григорович – 19.05.2017 з 10:00 до 13:00. Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.