дивись.info

У Червонограді померло 5-місячне немовля. Відкрито кримінальне провадження

У Червонограді померло 5-місячне немовля. Відкрито кримінальне провадження

Червоноградською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом неналежного виконання обов’язків службою у справах дітей одного із районів області щодо охорони життя та здоров’я малолітньої дитини.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

З’ясовано, що службові особи вказаного органу всупереч вимогам «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866, не забезпечили виявлення, облік та вилучення із небезпечного середовища п’ятимісячної дитини, яка виховувалась у неблагополучній сім’ї та залишилась без належного батьківського нагляду, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді настання 05.05.2017 смерті останньої.

Відтак за вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України.

У провадженні тривають першочергові слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин раптової смерті дитини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.