дивись.info

Аграріям Львівщини розповіли про нові законодавчі норми у сфері нерухомості

Аграріям Львівщини розповіли про нові законодавчі норми у сфері нерухомості

У п’ятницю, 12 травня, у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА відбувся практичний семінар-нарада щодо роз’яснення нових законодавчих норм, що стосуються будівництва об’єктів нерухомості від його початку і до введення в експлуатацію.

У межах семінару начальник відділу правової роботи департаменту архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Ігор Лешук роз’яснив присутнім деталі містобудівних умов та обмежень і розповів про перелік та умови подачі документів на введення будівництва в експлуатацію. Додатково обговорили зміни до законодавства, які стосуються спрощення категорії складності будівельних об’єктів та про відміну декларації про готовність введення об’єкта в експлуатацію.

Представники аграрної сфери Львівщини також отримали відповіді на актуальні питання, що є дотичними до будівельного законодавства.

Зазначимо, нові зміни до будівельного законодавства почнуть діяти із 10 червня. У зв’язку із цим забудовникам рекомендують ознайомитись із законодавчими нормами та одержати консультації у спеціалістів профільної галузі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.