дивись.info

У Львові відзначатимуть Міжнародний день музеїв

У Львові відзначатимуть Міжнародний день музеїв

Понад 25 музеїв міста Львова підготували для відвідувачів особливу програму.

У четвер, 18 травня, разом з усім світом Львів відзначає Міжнародний день музеїв. Цього року Міжнародна рада музеїв (ІСОМ) запропонувала до відзначення Дня музеїв тему: «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».

Історія завжди суперечлива і саме музей, як інституція, що працює задля розвитку суспільства, може і має брати активну участь в суспільних процесах, говорячи про замовчуване і створюючи безпечний відкритий простір для дискусії та рефлексії.

Понад 25 музеїв міста Львова з 18 травня по 31 травня 2017 р. підготували для відвідувачів особливу програму: спеціалізовані тематичні екскурсії, мистецькі вечори, лекції, майстер-класи, огляди виставок та експозицій.

Вікова категорія необмежена, пропонується програма для дорослих, дітей та молоді.

Протягом 18-31 травня 2017р. є можливість відвідати окремі музеї за доступними цінами або стати учасником безкоштовних заходів.

Активним відвідувачам музеїв надаватимуться подарунки.

Умови конкурсу:

  • відвідай музей в рамках проекту
  • зроби селфі з музею та опублікуй на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook чи Instagram із хеш-теґом #МузеямиЛьвова.

В продовж тривалості проекту будуть визначати переможців, які отримають подарунки від партнерів. Серед призів будуть розігруватись: квитки на екскурсії по місту, на театральні вистави, у розважальні центри, концерти та майстер-класи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.