дивись.info

У Києві затримано організатора борделю та п`ятьох сутенерів

У Києві поліція затримала організатора борделю та п`ятьох сутенерів, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Як повідомляє Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України, організатор у центрі столиці орендував квартиру, в якій постійно перебували завербовані ним повії.

Також на спеціалізованих веб-сайтах він розміщав рекламу щодо надання сексуальних послуг. У борделі постійно працювали дві жінки-диспетчери, а також 12-17 повій. Вартість години сексуальних послуг коштувала від тисячі до 1,5 тис. грн, з них повія отримувала половину. За побажанням клієнта повії виїжджали за вказаною ним адресою. Транспорт з водієм забезпечував організатор ОЗГ. Також встановлено, що у борделі повії постійно вживали наркотики, зокрема, марихуану та амфетаміни.
Четверо сутенерів стежили за дотриманням «дисципліни» та вербували нових повій. Будь-яка спроба непокори каралася не лише накладанням «штрафів», а й розбійними нападами на жінок, їх катуванням та ґвалтуванням. Правоохоронці також виявили, що факти знущання над повіями затримані знімали на відеокамеру мобільного телефону.
З метою приховування руху коштів зловмисники використовували різні системи грошових переказів. Крім того, вони постійно змінювали місце розташування диспетчерів та місць «надання послуг».
Слідчі дії тривають.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.