XII Міжнародний фестиваль особливого театру «Шлях»

afisha-d8963c8df12d6ae3a1e7f674be085319

У Львові 18-20 травня відбуватиметься Міжнародний фестиваль особливих театрів «Шлях», у якому візьме участь 11 особливих театральних колективів з України, Польщі та Литви, а це близько 150 акторів.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

Режисерів театрів навчатимуть сценічного руху та театрального мистецтва на спеціальних майстер-класах 20 травня, а всі бажаючі фотографи зможуть спробувати свої сили у фотоконкурсі «Театр в об’єктиві», який проходитиме в рамках фестивалю.

«Мені дуже приємно, що ГО «Непротоптана стежина» вже який рік поспіль втілює  цей фестиваль особливих театрів «Шлях», і управління культури також не перший рік має партнером цю громадську організацію. Цього року управління культури виділяє 65 тис. грн. на втілення цього проекту.

Для нас дуже важливо підтримувати такі проекти, які включають в себе інклюзивний культурний продукт»,- зазначила Ірина Шимон, представник управління культури.

Вистави цього року мають різну тематику: біблійні історії, китайські та циганські стародавні легенди, українські і світові казки. Глядачу будуть представлені різні театральні стилі: розважальні, музичні, пластичні і комедійні вистави. Цьогорічний фестиваль відбудеться у двох локаціях – Обласний академічний театр Ляльок та Палац культури ім. Г. Хоткевича. Вперше на фестиваль завітає пластичний театр «Impulsas» з Литви та «Zwierciadlo» з Польщі, а також театри з Червонограду, Полтави та Луцька. Прийти на фестиваль може кожен, вхід у всі дні фестивалю є вільний, натомість на майстер-класи потрібно записатись заздалегідь.

Фестиваль «Шлях» був започаткований у 2001 році і є частиною міжнародної співдружності мистецьких заходів для людей з особливими потребами. Подібні фестивалі  відбуваються у Польщі, Білорусі, Росії, а театральні колективи, де акторами є неповносправні особи, вже давно активно працюють у Німеччині, Литві, Латвії і вище перелічених країнах.

Цього року фестиваль проходить за підтримки управління культури Львівської міської ради, Департаменту з питань культури, національностей та релігії ЛОДА, Фонду св. Володимира та програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

Запрошують доєднуватись до події:

ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=408553446146206&fref=ts

В рамках фестивалю також проходить фотоконкурс та однойменна виставка «Театр в об’єктиві», які були засновані організацією «Непротоптана стежина» у 2009 році у Львові. У 2010 році конкурс вже став міжнародним і стартував у Любліні, а згодом і у Бресті. Усіх зацікавлених фотографів просять зголошуватись та реєструватись у координатора події – Машталєра Ігора [email protected] .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: