дивись.info

Указ про нові санкції вже набув чинності, – Турчинов

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявляє, що указ про санкції до російським веб-ресурсів вже набув чинності. Про це журналістам у вівторок заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, пише УП.

«Ці сайти використовувалися для незаконного збору інформації, через мережі застосовувалася пропаганда. Зокрема через мережу Вконтакті застосовувався піратський контент», – зазначив він.

«Уже зараз я звертаюся до провайдерів, доки СБУ готує інформаційні листи, які прийдуть завтра – починайте вже сьогодні блокувати російський контент», – сказав Турчинов.

За словами секретаря РНБО деякі російські сайти використовувалися для стеження та кібер-атак.

На запитання журналістів, чи він не боїться, що російські сайти подаватимуть в суди на таке рішення РНБО, Турчинов сказав: «Життя навчило не боятися».

Так само він заперечив докори щодо наступу на свободу слова.

«Друзі, ніякого наступу тут немає. Ми просто захищаємо нашу державу… Указ вступив в дію, його потрібно виконувати», – додав він.

Турчинов також додав, що Служба безпеки України разом з іншими правоохоронними органами розробляє зміни до законодавства щодо механізму блокування інтернет-ресурсів, які потрапили під санкції.

За його словами «значна частина інтернет-провайдерів уже має технічну можливість блокувати ці інтернет-ресурси».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.