дивись.info

Україна отримає стратегію розвитку транспорту на 13 років вперед

Україна отримає стратегію розвитку транспорту на 13 років вперед
Траса «Київ-Одеса» / Українські Новини

У Міністерстві інфраструктури України за місяць обіцяють доопрацювати національну стратегію розвитку української транспортної системи до 2030 року.

Про це повідомив представник Офісу ефективного регулювання Міністерства інфраструктури України Тарас Слободянюк, інформує Укрінформ.

Національна стратегія розвитку транспортної системи України до 2030 року передбачає: реформування державне управління галузі; інтеграцію української транспортної системи у світову транспортну мережу і підвищення стандартів; фінансування розвитку сектору; роботу у сфері траснспортної безпеки, зокрема екологічної; роботу у напрямку мобільності та міжрегіональної інтеграції.

«У нас є приблизно місяць на опрацювання коментарів (від громадських організацій – ред.), тобто, через місяць процес обговорення закривається і стратегія передається в інші міністерства на затвердження», – сказав Слободянюк.

За його словами надійшло понад 50 офіційних коментарів, котрі можуть бути включені до стратегії після їх опрацювання. Після формування стратегії розвитку транспорту до 2030 року, в МІУ буде створений інший документ, що міститиме план конкретних кроків з реалізації стратегії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.