дивись.info

Виробники отримали практичну допомогу стосовно безпечності продуктів харчування

Виробники отримали практичну допомогу стосовно безпечності продуктів харчування

Про нове харчове законодавство, офіційний контроль операторів ринку, права та обов’язки компетентного органу і операторів ринку розповіли сьогодні, 17 травня, виробникам продуктів харчування Львівської, Рівненської, Волинської та Закарпатської областей під час семінару.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Захід організував департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України і Проектом Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

У вітальному слові директор департаменту Наталія Хмиз зазначила, що впровадження виробниками продуктів харчування принципів системи НАССР, – це, перш за все, додаткові гарантії безпеки та якості продукції для споживача, захист його прав, а також  відповідальність виробника перед споживачем.

Представники проекту ознайомили присутніх з основними принципами українського харчового законодавства, надали роз’яснення щодо окремих положень законодавства, процедури проведення аудитів та інспекцій, прав та обов’язків операторів ринку і представників компетентного органу.

Крім того, слухачам розповіли про впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР, наголосивши на його перевагах для споживачів та операторів ринку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.