дивись.info

Львівська міськрада заохочуватиме школярів грошовими преміями

Львівська міськрада заохочуватиме школярів грошовими преміями
Львівська міськрада заохочуватиме школярів грошовими преміями

Депутати Львівської міської ради на пленарному засіданні 18 травня затвердили «Програму підтримки обдарованої молоді Львова».

Переможці міських учнівських інтернет-олімпіад з базових дисциплін будуть нагороджені цінними подарунками вартістю не більше 5 тисяч гривень. Обов’язковою вимога до подарунків – вони мають бути призначені для особистісного розвитку та подальшого навчання. Згідно із програмою, переможці олімпіад, турнірів та конкурсів, випускники шкіл з результатами ЗНО з базових дисциплін у 200 балів отримають одноразові грошові премії. За кожну дисципліну, здану на 200 балів, – грошова винагорода розміром 2 тисячі грн.

«Програма передбачає виділення вісімсот тисяч гривень на те, щоб підтримати обдаровану молодь. Ці гроші буде використано на виплату одноразових премій. За рахунок цих грошей можна буде профінансувати участь дітей у міжнародних конкурсах, олімпіадах та турнірах. Найбільш талановитого призера нагородять премією у розмірі 10 тисяч гривень», – розповіла депутат ЛМР Тетяна Іванів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.