дивись.info

Львівські депутати затвердили кредитний договір для впровадження е-квитка

Львівські депутати затвердили кредитний договір для впровадження е-квитка

Депутати Львівської міськради затвердили кредитний договір для впровадження електронного квитка  у громадському транспорті Львова.

Про це передає кореспондент ІА Дивись.info.

Депутати Львівської міської ради затвердили кредитний договір від 17.11.2016, укладений між Львівським комунальним підприємством «Львівавтодор» та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо реалізації проекту залучення коштів для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова та Договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 27.04.2017, укладений між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку, з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського міського комунального підприємства «Львівавтодор» відповідно до Кредитного договору від 17.11.2016.

У пояснювальній записці йдеться, що ЛМР, ЄБРР та ЛКП «Львівавтодор» у 2016 році було укладено Кредитний договір та Договір гарантії для реалізації проекту залучення коштів для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова.

Для вступу в силу цих договорів та подальшої реалізації проекту необхідне було їх затвердження депутатами ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.