дивись.info

Ми не розглядаємо звільнення Донецька та Луганська військовим шляхом, – Полторак

Ми не розглядаємо звільнення Донецька та Луганська військовим шляхом, – Полторак
Степан Полторак / mil.gov.ua

Міністерство оборони України та інші силові структури не розглядають питання звільнення Донецька та Луганська від російських сил військовим шляхом.

Про це в інтерв`ю Deutsche Welle заявив міністр оборони України Степан Полторак.

Міністр вважає, що альтернативи Мінським угодам та дипломатичному шляху вирішення питання окупації Криму та військової агресії Росії на Донбасі немає.

«Ми не розглядаємо питання вирішення захоплення територій Донецька та Луганська силовим шляхом. Але водночас кожен громадянин України, кожен солдат, офіцер, генерал буде захищати Україну, якщо Росія прийме рішення щодо відкритої військової агресії щодо України», – пояснив Степан Полторак.

Водночас голова оборонного відомства вітає можливість долучення до Нормандського формату Сполучених Штатів Америки:

«Ми готові до співпраці із будь-якою країною світу, яка допоможе нам вирішити проблему агресії Російської Федерації проти України. Якщо до цього процесу будуть залучені США, це буде дуже добре. Думаю, що процес перемовин є головним інструментом у цьому процесі. Треба примусити Російську Федерацію виконувати міжнародні зобов’язання. Треба примусити Російську Федерацію піти із Криму та припинити агресію на Донбасі».

Степан Полторак: ми не плануємо повертати Донецьк і Луганськ с…

Чи готова Україна до воєнного наступу, щоб повернути Донецьк і Луганськ? З ким Київ вестиме мирні перемови? Що важливіше для армії – постачання техніки чи навчання військових? Степан Полторак – в інтерв'ю DW.

Posted by DW (українською) on Wednesday, 17 May 2017

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.