дивись.info

Прикордонники розпочали річкові патрулі (фото)

Прикордонники розпочали річкові патрулі (фото)

Учора вперше вийшов на човнах спільний наряд військовослужбовців Чопського загону та представників Закарпатського рибоохоронного патруля.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонної служби.

Домовленість про спільні дії було укладено керівництвом обох структур у березні цього року. Мета заходів – попередження проявів незаконної міграції та контрабандної діяльності на річкових ділянках кордону, а також протидія порушенням правил використання об’єктів тваринного світу. У ході зустрічі узгоджено порядок дій під час патрулювання водної частини держрубежу у межах відповідальності Чопського прикордонного загону та графік виходу спільних нарядів.
Отож, учора прикордонники та рибоохоронці вийшли на водне патрулювання по річці Тиса на ділянці відділу «Саловка».

У ході виїзду було перевірено визначену місцевість, визначено загрозливі напрямки та маршрути та налагоджено взаємодію безпосередньо між інспекторами прикордонної служби та патрульними-рибоохоронцями. З метою висвітлення заходу у засобах масової інформації, також було запрошено представників центрального та місцевого телебачення. Журналістам було продемонстровано порядок несення служби охоронцями кордону та затримання порушників законодавства з прикордонних питань.
Отож, сподіватимемося, що такі спільні наряди значно підвищать надійність охорони державного кордону та ефективність протидії злочинній діяльності на кордоні, а також сприятимуть боротьбі з правопорушеннями, пов’язаними з незаконним мисливством та рибальством у прикордонних районах Закарпаття.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.